>> Čakovec 2008.

Nagrade 2008.

DODJELJENE NAGRADE NA 11. SUSRETU PROFESIONALNIH KAZALIŠTA ZA DJECU I MLADE HC ASSITEJ
  • NAGRADA ZA NAJBOLJU SCENOGRAFIJU Dinka Jeričević «Bijeli klaun» Dječja i lutkarska scena HNK u Varaždinu
  • NAGRADA ZA NAJBOLJU KOSTIMOGRAFIJU Ana Savić Gecan «Mali plamen» Gradsko kazalište lutaka Split
  • NAGRADA ZA NAJBOLJU SCENSKU GLAZBU Igor Karlić «Bijeli klaun» Dječja i lutkarska scena HNK u Varaždinu
  • NAGRADA ZA NAJBOLJE OBLIKOVANJE SVJETLA Deni Šesnić «Pustolovine Toma Sawyera» Gradsko kazalište lutaka Rijeka
  • NAGRADA ZA NAJBOLJE GLUMAČKO OSTVARENJE ZA ŽENSKU ULOGU Ana Begić «Debela» Mala scena Zagreb
  • NAGRADA ZA NAJBOLJE GLUMAČKO OSTVARENJE ZA ŽENSKU ULOGU Ana Maras «Hej! Ima li ovdje koga?» Dječje kazalište Dubrava Zagreb
  • NAGRADA ZA NAJBOLJE GLUMAČKO OSTVARENJE ZA MUŠKU ULOGU Marko Makovičić «Kraljević i prosjak» Kazalište Merlin Zagreb
 

Program Čakovec 2008.

11. susret kazališta za djecu i mlade HC ASSITEJ 2. EPIFEST Čakovec, 13. – 19. listopada 2008.
Ponedjeljak, 13.10.2008.
10,00 kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku: PEPELJUGA

13,00 Dječje kazalište Dubrava: HEJ! IMA LI KOGA?

16,00 Kazalište Merlin Zagreb: KRALJEVIĆ I PROSJAK

Utorak, 14.10.2008.
10,00 Kazalište lutaka Zadar: REGOČ

17,00 Gradsko kazalište Žar ptica Zagreb: ZLOČESTOBIJA

19,00 Skupština HC ASSITEJ

Srijeda, 15.10.2008.
10,00 Gradsko kazalište lutaka Rijeka: PUSTOLOVINE TOMA SAWYERA

17,00 Gradsko kazalište lutaka Split: MALI PLAMEN

Četvrtak, 16.10.2008.
10,00 Dječja i lutkarska scena HNK u Varaždinu: BIJELI KLAUN

12,00 Promocija njemačke čitanke

14,00 Kazalište Mala scena Zagreb: DEBELA

19,00 Izložba dječjih radova sa MDF Šibenik

20,00 Teatrul Ion Creanga Bucharest, Rumunjska: THE MAGIC SEED

Petak, 17.10.2008.
10,00 Kolibri Children and Youth Theater Budapest, Mađarska: TODA

12,00 Dschungel Wien, Austrija: WOLF UND DER MOND

16,00 Mostarski teatar mladih, Bosna i Hercegovina: ĆELAVA PJEVAČICA

21,00 Kazališna družina Pinklec Čakovec: PERIKLO

Subota, 18.10.2008.
10,00 Mestno gledališče Ptuj, Slovenija: KOKOLAREK

18,00 Theatre Nobodies Sofija, Bugarska: COLD

Programska knjižica (PDF download)  
 
'